همکاری با ما

لطفا در صورت داشتن هرگونه پیشنهاد همکاری با ما تماس بگیرید. ما می‌دانیم که همواره در راه پیشرفت به کمک دیگران نیاز داریم و هیچ‌گاه تمامی ایده‌های خوب به ذهن ما نمی‌رسد.

ایمیل : nezhadghaffar@gmail.com

در قسمت عنوان ایمیل ذکر کنید :‌ همکاری

» تولید محتوا
اگر یک ذهن پویا و ژورنالیستی دارید، می توانید از هر اتفاقی محتوا بسازید، دست به قلم خوبی دارید و در حوزه موفقیت، کارآفرینی و کسب و کار مطالعه دارید، حتما با ما در بخش تولید محتوا (مقاله، فایل صوتی و ویدیو) می توانید همکاری کنید. پس هرچه سریع تر به ما ایمیل بزنید.

» تولید فایل صوتی
اگر در زمینه تنظیم فایل صوتی، تولید فایل صوتی و کلا دنیای صوت علاقه دارید و فعالیت می کنید، امکانات ضبط و تنظیم فایل های پادکست را دارید یا اصلا صدای خوبی برای گویندگی دارید یا فقط ایده هایی برای تولید فایل صوتی دارید، هرچه سریع تر با ما از طریق ایمیل فوق در تماس باشید.

» گرافیست
عاشق نقاشی هستید؟ به فوتوشاپ مسلط هستید و می توانید طرح های خلاقانه و مهیج تولید کنید؟ اگر اینطور هست شما می توانید در بخش تولید گرافیک (بنرها، عکس نوشته ها و محتوای شبکه های اجتماعی) با ما همکاری کنید؛ همین الان برای ما ایمیل بفرستید.

» فنی
متخصص کد نویسی HTML و CSS هستید؟ و یا PHP؟ میتونید با کد های خلاقانه قابلیت های مختلفی به صفحات وردپرس بدهید؟ اگر اینطور هست حتما به ما ایمیل بزنید.

اگر پیشنهادی دارید، با ما تماس بگیرید.
ایمیل : nezhadghaffar@gmail.com
شماره تلفن تماس با آکادمی باور: ۰۴۱۳۷۷۳۲۰۰۴-۸

مدیر و مالک سایت آکادمی باور:مصطفی نژادغفار

به این مطلب امتیاز دهید.